rss twitter facebook

Program

Teraz na antenie:

[showtime-now-playing]

[tab name="NA DZISIAJ"]

[showtime-dzisiaj]

[/tab]

[tab name="WKRÓTCE"]

[events_show]

[/tab]

[tab name="RAMÓWKA"]

niedziela

Studio Jarosław

  • 7.00 – Program dnia, modlitwy poranne
  • 7.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  • 8.00 – Aktualności Radia Watykańskiego (powt.)
  • 8.15 - Biblia – lectio continua – Księga Rodzaju
  • 8.30 – Śniadanie z Rodziną (Listy papieskie)
  • 8.55 – Zamyślenia ks. Jana Twardowskiego
  • 9.00 - Spotkanie ze Słowem
  • 9.15 – Niesforne aniołki/Być jak dziecko
  • 9.30 – Muzyka niedzielnego przedpołudnia
  • 10.00MSZA ŚWIĘTA – Opactwo w Jarosławiu
  • 11.00 – Magazyn Radia Watykańskiego (powt.)
  • 11.30 – Przy obiedzie o rodzinie – audycja dla Rodziców
  • 12.00 – Anioł Pański, modlitwa duchowej adopcji
  • 12.15 – Radio Dzieciom „Pomaluj mój świat – wielkie sprawy małych dzieci”
  • 13.00 – Koncert życzeń
  • 13.50 – Poradnik medyczny – dr Włodzimierz Ziemiński (powt.)

Studio Przemyśl

  • 14.30 – Program dnia, kalendarium
  • 14.55 – Pro-Life – dr inż. Antoni Zięba
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15.20 – Zamyślenie nad Ewangelią
  • 15.35 – Różaniec
  • 16.30 – Lista przebojów – Muzyczne dary
  • 17.35 – Reportaż/nabożeństwo
  • 18.00MSZA ŚWIĘTA – Archikatedra Przemyska
  • 19.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych
  • 19.30 – Dobranocka
  • 19.45 – Jan Paweł II „Fides et ratio” – czyta ks. Dariusz Szylar
  • 20.00 – Audycja Radia Watykańskiego
  • 20.20 – Audycja biblijna
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 21.30 – Dzielmy się wiarą jak chlebem – spotkanie w rodzinie Radia FARA
  • 22.30 – Kompleta, Słowo Boże na poniedziałek
  • 22.45 – Powtórki, muzyka nocą

 

poniedziałek

Studio Przemyśl

  • 6.00 – Program dnia, modlitwy poranne
  • 6.15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  • 6.45 MSZA ŚWIĘTA – Kaplica Domu Katolickiego ROMA w Przemyślu
  • 7.40 – Patron dnia
  • 8.00 – Dziennik Radia Watykańskiego (powt.)
  • 8.30 – A. Pronzato „Ziarno Pustyni” – czyta ks. Dariusz Szylar
  • 9.00 - Ćwiczenia duchowe
  • 9.30 – Komentarz Historyczny – ks. Dariusz Szylar
  • 10.00 – Ogłoszenia
  • 10.30 – Radio dzieciom
  • 11.00 – Audycja Radia Watykańskiego (powt.)
  • 11.20 – Audycja biblijna (powt.)
  • 12.00 – Anioł Pański, modlitwa duchowej adopcji
  • 12.15 – Spotkanie ze Słowem Bożym
  • 12.30 – Koncert na bis
  • 12.45 – W. Fijałkowski „Jestem od poczęcia”
  • 14.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych

Studio Krosno

  • 14.30 – Program dnia, kalendarium
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15.20 – Ewangelia dnia
  • 15.35 – Różaniec
  • 16.15 - Aktualności Radia Watykańskiego
  • 16.30 – Przy radiowym stole – audycja z udziałem radiosłuchaczy
  • 17.00MSZA ŚWIĘTA – kościół OO. Franciszkanów w Krośnie
  • 17.45 – Z nauczania bł. Jana Pawła II
  • 18.00 – Z życia archidiecezji
  • 19.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych
  • 19.30 – Wyprawa misyjna dzieci po Ameryce Południowej
  • 20.00 – Santo Subito – czekając na kanonizację … – ks. Dariusz Wilk
  • 20.30 – Rozmowy o bł. Janie Pawle II – ks. Dariusz Wilk i jego goście
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 21.25 – Żyję we wspólnocie
  • 22.20 – Kompleta, Słowo Boże na wtorek
  • 22.30 – Powtórki, muzyka nocą

 

wtorek

Studio Jarosław

  • 6.00 – Powitanie, program dnia
  • 6.15 – Modlitwa poranna
  • 6.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  • 7.00MSZA ŚWIĘTA – Jarosławskie Opactwo
  • 7.40 – Patron dnia
  • 8.00 – Aktualności Radia Watykańskiego (powt.)
  • 8.15 - Biblia – lectio continua – Księga Rodzaju
  • 8.30 – Prezentacja książki katolickiej – Edyta Kisiel
  • 8.55 – Zamyślenia ks. Jana Twardowskiego
  • 9.00 – Ćwiczenia duchowe – o. Jacek Kopera OP
  • 9.30 – Z niedzielnej ambony – w nurcie Ewangelii
  • 9.45 – Ogłoszenia
  • 10.30 – Radio dzieciom
  • 11.00 – Magazyn Radia Watykańskiego (powt.)
  • 11.25 – Miszmasz muzyczny – Paweł Sabal
  • 12.00 – Anioł Pański, modlitwa duchowej adopcji
  • 12.15 – Spotkanie ze Słowem
  • 12.30 – Nauczanie Kościoła: Dokumenty Soboru Watykańskiego II
  • 13.00 – Z radiowym mikrofonem
  • 13.30 – WWW: ważne, warto wrócić
  • 14.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych

Studio Przemyśl

  • 14.30 – Program dnia, kalendarium
  • 14.55 – Pro-Life – dr inż. Antoni Zięba
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15.20 – Ewangelia dnia
  • 15.35 – Różaniec
  • 16.15 – Dziennik Radia Watykańskiego
  • 16.30 – Audycja formacyjna
  • 17.30 – Nowenna do bł. ks. J. Balickiego – Archikatedra w Przemyślu
  • 18.00MSZA ŚWIĘTA – Archikatedra w Przemyślu
  • 18.45 – Kącik poezji
  • 19.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych
  • 19.30 – Dobranocka
  • 19.50 – „Świadek Prawdy” – czyta Stanisława Pałkus
  • 20.00 – Kościół Wspólnotą wspólnot – audycja z udziałem grup formacyjnych
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 21.20 – Wieczór literacko-muzyczny – ks. Zbigniew Suchy
  • 22.30 – Komentarz Historyczny - ks. Dariusz Szylar (powt.)
  • 23.00 – Muzyka nocą

 

środa

Studio Przemyśl

  • 6.00 – Powitanie, modlitwy poranne
  • 6.15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  • 6.45MSZA ŚWIĘTA - Kaplica Domu Katolickiego ROMA w Przemyślu
  • 7.40 – Patron dnia
  • 8.00 – Audycja Radia Watykańskiego (powt.)
  • 8.30 - ks. Jan Twardowski ”Autobiografia” – czyta Łucja Wiszlańska
  • 9.00 – Ćwiczenia duchowe
  • 9.30 – Kościół okiem i sercem pasterza
  • 10.00 – Ogłoszenia, zaproszenia
  • 10.30 – Radio Dzieciom
  • 11.00 – Audycja tematyczna
  • 12.00 – Anioł Pański, modlitwa duchowej adopcji
  • 12.15 – Spotkanie ze Słowem Bożym
  • 12.30 – Audycja tematyczna
  • 13.45 – „Krótka kołdra” – czyta Łucja Wiszlańska
  • 14.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych

Studio Jarosław

  • 14.30 – Program dnia, kalendarium
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15.20 – Ewangelia dnia
  • 15.35 – Różaniec
  • 16.10 – Zamyślenia ks. Jana Twardowskiego
  • 16.15 – Aktualności Radia Watykańskiego
  • 16.30Kulturalnie o języku – Magdalena Noch
  • 16.45
    1 tydz. – Do Serca Jezusa z bł. Jana Pawła II – ks. Wiesław Szczygieł
    2 tydz. – Z Rodziną Kolpinga - ks. Andrzej Surowiec
    3 tydz. – Wychowanie przez mądre kochanie – Anna Korczewska
    4 tydz. – Baszta – duszpasterstwo dominikańskie
  • 17.15 – Szkoła liturgii – ks. Piotr Czarniecki
  • 17.30 – Nowenna do MB Miłosierdzia, MSZA ŚWIĘTA – Jarosławskie Opactwo
  • 18.30 – Henryk Sienkiewicz „Quo vadis” – czyta Elżbieta Tabin
  • 19.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych
  • 19.30 – Radio dzieciom „Po prostu Puchatek”
  • 20.00 – Magazyn Radia Watykańskiego
  • 20.30 – Refleksja maryjna i Koronka do MB Miłosierdzia – ks. Paweł Konieczny i Wspólnota Matki Miłosierdzia
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 21.25 – Wieczorne spotkania – Niezwyczajnie zwyczajni
  • 22.15 – Kompleta, Słowo Boże na czwartek
  • 22.30 – Muzyka nocą

 

czwartek

Studio Jarosław

  • 6.00 – Powitanie, program dnia
  • 6.15 – Modlitwa poranna
  • 6.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  • 6.50 – Słowo na dziś
  • 7.10MSZA ŚWIĘTA przy grobie bł. Jana Pawła II z Watykanu
  • 8.00 – Aktualności Radia Watykańskiego (powt.)
  • 8.15 - Biblia – lectio continua – Księga Rodzaju
  • 8.30Richard Paul Evans „Papierowe marzenia” – czyta Piotr Jaroszczak
  • 8.55 - Zamyślenia ks. Jana Twardowskiego
  • 9.00 – Ćwiczenia duchowe – ks. Kazimierz Gadzała
  • 9.30 – Z radiowym mikrofonem w centrum wydarzeń
  • 10.00 – Biuro Prasowe Jasnej Góry
  • 10.30 – Radio Dzieciom
  • 11.00 – Magazyn Radia Watykańskiego (powt.)
  • 11.30 – Audycja samorządowa – Urząd Miasta Jarosławia
  • 11.45Kulturalnie o języku – Magdalena Noch
  • 12.00 – Anioł Pański, modlitwa duchowej adopcji
  • 12.15 – Spotkanie ze Słowem
  • 12.30 – Audycja historyczna Orzeł Biały:
    1 tydz. – Miesiąc w historii
    2 tydz. - Historia Jarosławia – Kazimierz Bedla
    3 tydz. - Kwartalniki Jarosławskie
    4 tydz. – Kresowe spotkania – Artur Dobrucki
  • 13.00 – Z nauczania Jana Pawła II
  • 13.30 – Popołudniowy blok czwartkowy:
    1 tydz. – Poezja – Krzysztof Kubaszek
    2 tydz. – Fundacja Zielińskich
    3 tydz. – Święci naszych czasów – Maria Piotrowska
    4 tydz. – Filmowe i książkowe ciekawości
  • 14.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych

Studio Przemyśl

  • 14.30 – Program dnia, kalendarium
  • 14.55 – Pro-Life – dr inż. Antoni Zięba
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15.20 – Ewangelia dnia
  • 15.35 – Różaniec
  • 16.15 – Dziennik Radia Watykańskiego
  • 16.30 - Worship Him! – ks. Krzysztof Rzepka
  • 17.30 – Nowenna do św. J. S. Pelczara – Archikatedra w Przemyślu
  • 18.00MSZA ŚWIĘTA – Archikatedra w Przemyślu
  • 19.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych
  • 19.30 – Dobranocka
  • 19.50 – Miłość w nauczaniu bł. ks. Bronisława Markiewicza
  • 20.00 – Audycja Akcji Katolickiej
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 21.30 – Godzina o rodzinie – ks. Marek Machała
  • 22.30 – Kościół okiem i sercem pasterza (powt.)
  • 23.00 – Suplement do listy przebojów Muzyczne Dary
  • 00.00 – Muzyka nocą

 

piątek

Studio Jarosław

  • 6.00 – Powitanie, program dnia
  • 6.15 – Modlitwa poranna
  • 6.30 – Godzinki o Sercu Jezusowym
  • 7.00MSZA ŚWIĘTA – Opactwo w Jarosławiu
  • 7.40 – Patron dnia
  • 8.00 – Aktualności Radia Watykańskiego (powt.)
  • 8.15 – Biblia – lectio continua – Księga Rodzaju
  • 8.30 – Edward Martin, Aniołowie nas nie opuszczają – czyta Karolina Cisek
  • 8.55 - Zamyślenia ks. Jana Twardowskiego
  • 9.00 – Ćwiczenia duchowe:
    1-3 tydz. – Listy Św. Urszuli
    4 tydz. – Niepokalanki
  • 9.30 – Rozważania ks. Jana Twardowskiego – czyta Paulina Dinh Manh
  • 9.45 – Nauczanie Kościoła: Dokumenty Soboru Watykańskiego II
  • 10.00 – Ogłoszenia
  • 10.30 – Radio Dzieciom – Albert Riesterer, Kiedyś w Nazarecie – czyta Natalia Sidor
  • 11.00 – Magazyn Radia Watykańskiego (powt.)
  • 11.30 – Audycja samorządowa – spotkanie z radnym – Tadeusz Chrzan
  • 12.00 – Anioł Pański, modlitwa duchowej adopcji
  • 12.15 – Spotkanie ze Słowem
  • 12.30 – Spotkanie z poezją – ks. Michał Kozak
  • 13.00O kobietach nie tylko z kobietami – s. Monika Wrońska USJK
  • 13.30 - Zamyślenia piątkowe – ks. Marian Podolec
  • 14.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych

Studio Krosno

  • 14.30 – Program dnia, kalendarium
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15.20 – Ewangelia dnia
  • 15.35 – Różaniec
  • 16.15 -  Aktualności Radia Watykańskiego
  • 16.30 – Przy radiowym stole – audycja z udziałem radiosłuchaczy
  • 17.00 – Z życia archidiecezji
  • 18.00MSZA ŚWIĘTA – Bazylika Mniejsza w Krośnie
  • 18.40 – Z nauczania papieża Franciszka
  • 19.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych
  • 19.30 – Program dla dzieci – grupa Apologus
  • 19.45 -  Czas pozdrowień
  • 20.00 – Radiowe Forum Młodych – audycja dla młodych wiekiem i duchem
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 21.20 – Radiowe Forum Młodych
  • 22.00 – Muzyka do Nieba! Lista przebojów w Radiu FARA
  • 23.30 – Muzyka nocą

 

sobota

Studio Przemyśl

  • 6.00 – Program dnia, modlitwy poranne
  • 6.15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  • 6.45MSZA ŚWIĘTA - Kaplica Domu Katolickiego ROMA w Przemyślu
  • 7.40 – Patron dnia
  • 8.00 – Dziennik Radia Watykańskiego (powt.)
  • 8.30 – G.K. Chesterton „Obrona człowieka” – czyta ks. Krzysztof Rzepka
  • 9.30 – Ćwiczenia duchowe – ks. Tadeusz Baj
    I sobota miesiąca – Audycja formacyjna
  • 9.45 – Głos Ewangelii – reportaż/rozważanie na I sobotę miesiąca
  • 10.00 – Ogłoszenia
  • 10.30 – Radio Dzieciom
  • 11.00 – Prezentacja prasy katolickiej
  • 12.00 – Anioł Pański, modlitwa duchowej adopcji
  • 12.15 – Spotkanie ze Słowem Bożym
  • 12.30 – Audycja Radia Watykańskiego (powt.)
  • 13.00 – Kościół okiem i sercem pasterza
  • 13.30 – Głos z Amerykańskiej Częstochowy
  • 13.45 – W. Łaszewski „Moja maryjna droga”
  • 14.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych

Studio Jarosław

  • 14.30 – Program dnia, kalendarium
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 15.20 – Spotkanie ze Słowem
  • 15.35 – Różaniec
  • 16.10 - Zamyślenia ks. Jana Twardowskiego
  • 16.15 – Aktualności Radia Watykańskiego
  • 16.30 – Poradnik medyczny – dr Włodzimierz Ziemiński
  • 17.10 – Szkoła liturgii – ks. Piotr Czarniecki
  • 17.30MSZA ŚWIĘTA – Opactwo w Jarosławiu
  • 18.30 – Ćwiczenia duchowe (powt.)
  • 19.00 – Przegląd wydarzeń lokalnych
  • 19.30 – Radio dzieciom „Tajemniczy ogród” – czyta Ewelina Kołodziej
  • 20.00 – Magazyn Radia Watykańskiego
  • 20.30 – Blok audycji młodzieżowych/Fundacja Zielińskich/Święci naszych czasów
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 21.30 – Wieczorne spotkania:
    1,2 tydz. - Blok audycji młodzieżowych
    3 tydz. – Co w diecezji gra – audycja muzyczna Marcina Brudka
    4 tydz. – Pieśni naszych korzeni
  • 22.15 – Kompleta, Słowo Boże na niedzielę
  • 22.30 – Muzyka nocą

[/tab]

[tab name="TRANSMISJE"]

I. środa miesiąca
godz. 18.00 – Nowenna do MB Śnieżnej, Królowej Rodzin, Msza Święta
Jarosławska Kolegiata

I. czwartek miesiąca
godz. 18.30 - Msza Święta i Rozmowy w pokoju papieskim
Sanktuarium św. Jana w Dukli

I piątek miesiąca
godz. 19.30 – Modlitwy o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie
Kościół pw. św. Mikołaja i św. Stanisława w Jarosławiu

13. każdego miesiąca
godz. 17.00 – Różaniec Fatimski, Msza Święta
Bazylika Matki Bożej Bolesnej w Jarosławiu

16. każdego miesiąca
godz. 17.00 – Różaniec, Msza Święta
Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

28. każdego miesiąca
Nabożeństwo ku czci św. Józefa Sebastiana Pelczara
Kościół pw. NMP Królowej Polski w Korczynie

29. każdego miesiąca
godz. 21.00 – Konferencja dotycząca dylematów wiary
Kościół pw. św. Mikołaja i św. Stanisława w Jarosławiu

[/tab]

[tab_koniec]